On Numara 16 Kasım sonuçları

On+Numara+16+Kas%C4%B1m+sonu%C3%A7lar%C4%B1
ABONE OL

On Numara Sonuçları bekleniyordu. On Numara'da yeni bir çekiliş günü. 16 Kasım Pazartesi günü çekilişi gerçekleştirilen On Numara'da sonuçlar Milli Piyango Online sitesinde yayınlandı.

On Numara, en çok oynanan şans oyunlarından biri. On Numara Sonuçları, bugün yapılacak çekilişin ardından belli oldu. Beklenen büyük ikramiyenin 130.541 TL olduğu On Numara'da sonuçlar bekleniyordu.
 
Milli Piyango Online sitesinden canlı yayınlanan 16 Kasım On Numara Çekilişi, saat 20.00'de yapıldı. Bu çekiliş sonrasında kazanan numaralar belli oldu. Sonuçları haberimizden öğrenebilirsiniz.
 
On Numara 16 Kasım Sonuçları! On Numara Bilet Sorgula
 
16 Kasım On Numara Sonuçları saat 20.15'ten sonra belli oldu. On Numara biletinizi haberimizden sorgulayabilirsiniz.
 
 
On Numara Oyunu Nasıl Oynanır?
 
Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.
 
Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.
 
Tek kolon ücreti 2 TL’dir.
 
On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.
 
Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

16 Kasım 

>