Öfkeli sincap

İngiltere’nin Galler bölgesindeki bir kasabaya musallat olan bir sincap öfke nöbeti geçirdi ve 18 kişiye saldırarak yaralanmalarına neden oldu. İki günlük mücadelenin ardından zorlukla yakalanabilen sincap uyutuldu.

%C3%96fkeli+sincap
ABONE OL
BİRLEŞİK Krallık’ta Galler’in Buckley kasabasındaki bir sincap, bölgede yaşayanların kabusu oldu. 48 saat boyunca öfke nöbeti geçiren sincap, bahçelerde yetişkinlere, çocuklara ve evcil hayvanlara saldırıp ısırdı. Aniden insanların üzerine atlayan sincap, birkaç kişinin de peşinden koştu. Kendisini görüp sevmek isteyenleri de pişman eden sincap, ciddi ısırıklar bıraktı. İki gün içinde 18 kişi, çeşitli yerlerinden aldıkları ısırıklar sonucu yaralandı.
 
HASTANENİN yolunu tutan yaralılara tetanoz aşısı yapıldı. Gremlinler’ filminin kötü adamından sonra ‘Stripe’ lakabını alan sincap, 65 yaşındaki Corrine Reynolds tarafından tuzağa düşürülerek yakalandı. Kasabalıya adeta öfke kusan sincap, daha sonra ise hayvan kuruluşuna teslim edildi ve uyutuldu. Yetkililer, “Bu sincabı uyutmak zorunda kaldığımız için inanılmaz derecede üzüldük başka seçeneğimiz kalmadı” açıklamasında bulundu.
 
>