Nişan sahibi Amerikan askeri gördüğü uzaylıları anlattı!

Eski USAF nükleer silah teknisyeni Adrian Reister, yüksek güvenlikli Missouri üssünün etrafında parıldayan ve bir 'gölge kişi' ile karşı karşıya geldiği anı anlattı. Askeri Nişan alan bir ABD Hava Kuvvetleri havacısı, görünüşe göre nükleer silah tesislerine ilgi duyan garip tanımlanamayan uçan cisimleri rapor etti.

Ni%C5%9Fan+sahibi+Amerikan+askeri+g%C3%B6rd%C3%BC%C4%9F%C3%BC+uzayl%C4%B1lar%C4%B1+anlatt%C4%B1%21;
ABONE OL
Eski USAF nükleer silah teknisyeni Adrian Reister, 2003 ve 2007 yılları arasında Missouri'deki Whiteman Hava Kuvvetleri Üssü'nde görev yaptı ve üstten hareket eden uçaklar hakkında, son derece gelişmiş B-2 Spirit Gizli Bombardıman Uçağı dahil kapsamlı bilgiye sahipti.
 
Ancak en az iki kez, bilinen herhangi bir uçak türü gibi görünmeyen veya hareket etmeyen bir UFO gördü.
 
Reister, üssünde nükleer silah tutan, kullanımları konusunda eğitimli ve ayrıca tesiste taşınırken güvenlik sağlayan bir ekibin parçasıydı. Whiteman Üssü'ndeki yıkıcı cihazlardan birinin hareketini denetlerken yaşadığı tuhaf bir deneyimi anlatıyor.
 
Elindeki görevin doğası gereği yüksek bir uyanıklık halinde olduğunu vurgulayan 37 yaşındaki Liberation Times'a şunları söyledi, “O zamanlar bunun sadece bir yıldız olduğunu düşünmüştüm ama ben bölgeyi gözetlemeye devam ederken, ışık küresi ağaç tepelerinin üzerinden fırladı ve bir süre orada asılı kaldı. Belki de bir uydudur diye düşündüm. Ama sonra, tam bir nakliye ekibi silahı emniyete almak için geldiğinde, küre gökyüzünde biraz sekti, sonra sola (kuzeye) ateş etti, sonra 90 derece yukarı fırladı ve gözden kayboldu."
 
Bir süre sonra üssünde benzer bir deneyim yaşadı ve sarıyla beyaz arası bir renk olarak tanımladığı renkle parlayan küre gördüğünü belirtti. Ancak bu, Reister'ın nükleer üssünde görev yaptığı sırada yaşadığı en tuhaf deneyim değildi.
 
2006 yazında, bir gece vardiyasında sahte bir uygulama bombasının bakımını yaparken, nükleer silah teknisyeni, "gölge insan" olarak tanımladığı kişiyle karşılaştı.
 
İlk önce ayak seslerini duydu, ancak Hava Kuvvetleri'ndeki yoldaşlarından birinin standart askeri botlarındaki tanıdık sesini duymadı. Gizemli davetsiz misafir, yüksek güvenlikli üssün etrafını çıplak ayakla dolaşıyor gibi görünüyordu.
 
Birkaç kez ayak seslerini duyduktan sonra araştırmak için ayağa kalktı ve tamamen insan olmayan bir şeyle ürpertici bir karşılaşma yaşadı. “4 metre uzakta duran bir insan şeklinde siyah bir şey gördüm” dedi.
 
"Gerçekten bir gölge değil, biraz bulanık olan ve ışığı yansıtmayan bir şey"
 
“Üs her zaman iyi korunuyor ve yetkisiz bir kişinin hassas iç bölgelerine fark edilmeden erişmesi neredeyse imkânsız. Ama biri... ya da bir şey... herhangi bir alarmı devreye sokmadan silah depolama alanına çok yaklaşmayı başardı.”
 
>