'Nedir bu rezillik!'

Trafik ekiplerinin durdurduğu aracın sürücüsü ehliyetsiz çıktı. Ayrıca araçta ruhsatsız tabanca ve uyuşturucu kullanım aparatı da bulundu. Babası, oğluna isyan etti: Nedir bu rezillik. Verin bir tabanca da ben sıkayım ya da beni öldür.

%E2%80%99Nedir+bu+rezillik%21;%E2%80%99
ABONE OL
ARAÇTA 3 KİŞİ VARDI
 
BURSA’da İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Ahmet Türkel Çevre yolu üzerinde sürücülere yönelik uygulama yaptılar. Uygulama sırasında şüphelenilen bir otomobil durduruldu. Araçtaki sürücü ve 3 yolcu genç, araçtan indirildi. Ekipler şahıslar üzerinde arama yaptılar. Aracın içinde yapılan aramada ise uyuşturucu kullanım aparatı ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Yapılan incelemede sürücü Berat K.’nin (24) sürücü belgesinin olmadığı tespit edildi.
 
2 BİN 699 TL CEZA
 
SÜRÜCÜ gence ehliyetsiz araç kullanmaktan 2 bin 699 TL cezai işlem uygulandı. Uygulama noktasına gelen sürücünün babası Osman K., oğluna isyan etti. Baba Osman K., “Ne yapayım oğlum ben şimdi. Verin bir tabancada ben sıkayım ya da sen sık öldür beni. Nedir bu rezillik. Yeter burama geldi ya. Ben de insanım oğlum. Can taşıyoruz, taş değil ya” dedi. Sürücü ve üzerinden tabanca ile aparat çıkan Soner U. ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
 
>