NASA kamerasında üçgen şeklinde bir UFO görüntülendi!

NASA kamerası, Uluslararası Uzay İstasyonu yanında uçan üçgen şeklinde bir UFO görüntüledi...

NASA+kameras%C4%B1nda+%C3%BC%C3%A7gen+%C5%9Feklinde+bir+UFO+g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BClendi%21;
ABONE OL
Uluslararası Uzay İstasyonu'nun (ISS) yanında uçan üçgen şeklindeki bir UFO'yu gösterdiğini iddia eden bir video, YouTube'da komplo teorisyenlerinin, NASA'dan doğruyu söylemesini istemesine yol açtı.
 
Bir komplo teorisyeni tarafından paylaşılan bir videoya göre, Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) kameralarında üçgen bir UFO yakaladı. UFO meraklısı Scott C Waring'in 28 Aralık'ta NASA canlı kamerasından alındığını söylediği klipte, uzay istasyonunun güneş panellerinden biri görülebiliyor ve gökyüzü, gözden kaybolan gizemli bir şekil dışında karanlık görünüyor.
 
Üçgen şeklindeki nesne sabit görünüyor, bu da aynı hızda hareket ettiği veya çok uzakta olduğu anlamına gelebilir.
 
UFO Sightings Daily'i yöneten Scott şöyle diyor, "Uzay istasyonunun güneş paneli üzerinden bir UFO'ya bakıyorsunuz."
 
Akıllara durgunluk veren olarak nitelendiren ve tasarımının uzaylı olduğunu öne süren Scott, "TR3B'ye veya bir tür üçgen gemiye benzediğini" söylüyor ve ardından görüntünün nasıl daha karanlık ve parlak hale geldiğini anlatıyor.
 
"Hava karardıkça görmek biraz daha zorlaşıyor ama şuna bakın, bunun bir üçgen olduğunu söylemez miydiniz?”
 
"Bu bana bir üçgen uzaylı gemisi gibi görünüyor, çılgınca, tam orada. Tamam, ışığın açısı sanırım değişiyor, Güneş'in açısı UFO'dan sekiyor ve uzay istasyonundan sekerek daha fazla yansımaya neden oluyor. Video, 4 Ocak'ta yüklendiğinden beri 15 binden fazla izlendi ve insanları çok şaşırttı.
 
>