SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Müstehcen görüntüleri çıkmıştı! AKP Ağrı Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız istifa etti

Sosyal medyada bir kadınla müstehcen görüntüleri yayınlanan AKP Ağrı Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız istifa etti. Ağrı İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven'in benzer görüntüleri de sadece birkaç gün önce ortaya çıkmıştı.
Haber Giriş Tarihi: 26.08.2022 14:08
Haber Güncellenme Tarihi: 26.08.2022 14:08
https://www.abcgundem.com
kapak resmi

Sosyal medyada, bir kadınla birlikte müstehcen görüntüleri paylaşılan Ağrı AKP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız’dan istifa kararı geldi. Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurdu. Yıldız, olayın montaj olduğunu iddia ederek; il teşkilatını bu süreçte kendisine destek vermemekle suçladı.

İSTİFA ETTİ

Yıldız, müstehcen görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasının ardından, yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu. Olayın montaj olduğunu iddia eden Yıldız, il teşkilatını bu süreçte kendisine destek vermemekle suçladı.

'KUMPAS VİDEOSU'

Yıldız, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Çok değerli Ağrı kamuoyuna ve basın mensuplarına;

07/08/2022 tarihinde WhatsApp üzerinde görüntülü olarak +31644172358 nolu numaradan arandım. Hemen akabinde +4915756509979 nolu numaradan ekran görüntüsü alınıp, farklı bir numaradan 10.000 bin dolar karşılığında görüntünün ellerinde olduğunu ve müstehcen bir video hazırlanarak yayınlanacağı tarafıma söylendi. Şantajı kabul etmediğimden dolayı kumpas videosunu sosyal medyada yayınlamaya başladılar.

İki yıllık süre zarfında yerelde gece/gündüz demeden DAVAM uğruna yaptığım çalışmalar, sözde dava arkadaşlarım tarafından her seferinde sekteye uğratılmaya çalışıldı.

Geldiğimiz bu süreçte bu şantaj videosu teşkilattaki sözde dava arkadaşlarım tarafından gerçekmiş algısı yaratılarak lanse edildi.

Yerelde bu şantaj videosunun şahsımla hiçbir alakasının olmadığını taraflı/tarafsız bütün halk tarafından dile getirilmiştir. Yerelde bu kamuoyu desteğini teşkilatımdan ne yazık ki göremedim.

Tanınmış ve sevilen bir esnaf olduğumdan dolayı şahsıma yapılan bu itibar suikastını destek veren, sebep olan, hazırlayan, sosyal medya üzerinden şahsıma iftira atan taraflı, tarafsız herkesten hukuk önünde mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim. İki yıllık bu hizmet sürecinde gerek halkımızın, gerekse yerel basınımızın desteği ve teveccühü ile karşılaştık. Bu süreçte de aynı desteği ve samimiyeti gördük bu vesile ile kıymetli yerel basın mensuplarına ve halkımıza teşekkürü bir borç bilirim...

Şahsımın, ailemin ve yönetimimin daha fazla itibar suikastine maruz kalmaması için; İl teşkilatının bu süreçte olayın montaj olduğunu bildikleri halde arkamda dik bir duruş sergilemediklerinden dolayı 17/10/2020 tarihinde tarafıma tebliğ ettikleri merkez ilçe başkanlığı görevinden istifa ediyorum."

AĞRI İŞKUR İL MÜDÜRÜ GIYAS GÜVEN GÖREVDEN UZAKLAŞTIIRLMIŞTI

Sadece birkaç gün önce de Ağrı İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven'in, benzer görüntüleri ortaya çıkmıştı. Araç içinde bir kadınla cinsel ilişkiye giren Güven’in, kadınları iş bulma vaadiyle kandırarak birlikte olduğu öne sürülmüştü. Güven, görevinden uzaklaştırılmıştı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar