Mike Tyson uçakta yolcuyu dövdü

Ünlü boksör Mike Tyson, uçakta kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle arkasında oturan yolcuyu dövdü. Saldırıya uğrayan yolcu, kan revan içinde kaldı.

Mike+Tyson+u%C3%A7akta+yolcuyu+d%C3%B6vd%C3%BC
ABONE OL

Boks dünyanın yaşayan efsanesi Mike Tyson, bindiği uçakta olay çıkardı. San Francisco Uluslararası Havalimanı'ndan Florida'ya giden bir uçağa binen 55 yaşındaki Tyson’ın arkasındaki koltukta oturan yolcu aşırı heyecanlı hareketler göstermeye başladı. Ünlü boksör tarafından uyarılmasına rağmen tavırlarını sürdüren adam, Tyson’ın kulağına konuşmaya devam edince olan oldu.

Sinirlerine hakim olamayan ünlü boksör, yolcuya art arda yumruklar indirdi. Kanlar içinde kalan adam, daha sonra sağlık ekiplerine giderek yardım istedi. Uçak indikten sonra saldırıya uğrayan yolcunun polise gittiği öğrenildi.

TÜM ZAMANLARIN EN İYİLERİNDEN

Tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak kabul edilen Mike Tyson, 1985'ten 2005'e kadar başarılı bir kariyer yaşadı. 58 dövüşten 50'sini kazanan Tyson, bunlardan sadece altısını kaybetti. Tyson, 1997 yılındaki karşılaşmada rakibi Evander Holyfield’in kulağını ısırıp küçük bir kısmını kopararak uzun süre konuşulmuştu.