Melez bebeklerin suçlusu uzaylılar!

Bir kadın, 'melez bebekler' için yumurtalarını 'çıkaran' uzaylılar tarafından kaçırıldığını söyledi.

Melez+bebeklerin+su%C3%A7lusu+uzayl%C4%B1lar%21;
ABONE OL
Sheera Lumira Rejoice, bu değişik deneyimin kendisi sarstığını söyledi, ancak "uzaylılar onu ziyaret ettiğinde" odasında nasıl "havaya uçtuğunu" hala hatırladığını söyledi. Bir kadın, uzaylılar tarafından kaçırıldığını ve yumurtalarından “melez bebekle”' için onlar tarafından "çıkarıldığını" iddia etti.
 
Sheera Lumira Rejoice, unutulmaz deneyimini TikTok'ta paylaştı ve uzaylıların üç yıl önce 2018 yılında, evine nasıl geldiğini hatırladı.
Viral olan videoda, bir film müziğiyle birlikte bir metin yer alıyor, "İnsanlar, sizin dünya dışı varlıklar tarafından kaçırıldığınıza inanmadığında, ancak bunu kanıtlamak için ultrasonda yumurtanın alınmasından kaynaklanan yumurtalık yaranız bunu kanıtlar."
Ayrıca uzaylılara yumurtalarının alınmasına izin vermediğini de yazdı ve "Bağlam için üç yumurtamı aldılar" diye ekledi.
Sheera, uzaylıların 2018'de evine geldiğini ve yumurtalarını çıkarmak için onu havaya kaldırdığını söyledi. Videosu, kaçırılırken bir şey hatırlayıp hatırlamadığını sorgularken izleyicileri şaşkına çevirdi.
 
Sheera daha sonra bir video yayınladı ve bunun hayatındaki en unutulmaz anlardan biri olduğunu açıkladı. Bir ana gemiye götürülmediğini ancak uzaylıların evini ziyaret ettiğini açıkladı.
 
İzleyicilerine, "Evimde kanepemde yatıyordum, uykuya daldım ve aniden bu felci hissettim" dedi. Üzerinde siyah astar olan gri renkli bir holografik insan figürü gördüğünü hatırladı. Donuyordum ve vücudum hareket edemiyordu. Kapıya baktım ve açıldı, bir figür var, holografik görünümlü bir insan figürü.”
>