Marmaris'te lunaparka silahlı saldırı!

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki bir lunaparkta silahlı saldırı yaşandı. Olayda kurşunların hedefi olan lunapark çalışanı bir kişi hastaneye kaldırılırken, silahıyla kaçan ve eşkali belirlenen saldırganın yakalanması için güvenlik güçleri çalışma başlattı. Olaydan sonra güvenlik gerekçesi ile lunapark boşaltılarak kapatıldı.

Marmaris%E2%80%99te+lunaparka+silahl%C4%B1+sald%C4%B1r%C4%B1%21;
ABONE OL
Olay, Muğla'nın Marmaris ilçesindeki bir lunaparkta saat 23.30 sıralarında meydana geldi.
 
Gece silahıyla birlikte lunaparka gelen bir şahıs, insanların eğlendiği sırada ateş ederek lunapark çalışanını ayaklarından vurdu. Silah sesi üzerine panikleyen pek çok kişi etrafa kaçışarak canını kurtarmaya çalıştı.
 
Kısa sürede bölgeye gelen güvenlik güçleri olaydan sonra saldırganın Yalancıboğaz tarafına doğru kaçtığını belirledi. Siyah tişört ve kot pantolonlu sağ kolunda dövme olan saldırgan her yerde aranıyor.
 
Olayda yaralanan şahsın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
 
Geçen hafta da silahlı saldırıda bulunulmuştu
 
Silahlı saldırının olduğu lunaparkta 3 Temmuz gecesi de silahlı saldırı olayı yaşanmış ve bu saldırıda 52 yaşındaki lunapark işletmecisi U.K. yaralanmıştı.
 
Bu gece gerçekleştirilen saldırıda farklı bir kişi yaralanırken saldırganın geçen haftaki olayı gerçekleştiren kişi mi yoksa bir başka kişi mi olduğu henüz bilinmiyor.
 
Olayla ilgili güvenlik güçlerinin çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Kaynak: İHA

>