Mahkeme salonunda ilginç firar girişimi

Rusya’da kız kardeşini öldüren zanlı, duruşma devam ederken mucizevi bir şekilde tavandan kaçmaya çalışarak şaka gibi bir girişimde bulundu. Önce ne olduğunu anlamayan polisler, daha sonra zanlıyı bacaklarından yakaladı

Mahkeme+salonunda+ilgin%C3%A7+firar+giri%C5%9Fimi
ABONE OL
RUSYA’da 20 yaşındaki Leonid Greyser, 21 yaşındaki kız kardeşi Ariada Korol’u 2019 yılında öldürüp, ‘şeytanın emrettiğini’ söylemişti. Yargılanması devam eden cani, mahkemeye çıktı. Mahkeme salonundaki cam kabin içinde oturan Greyser, duruşma devam ettiği sırada ayağa kalkıp kabinin üstüne tırmanmaya başladı. İlk başta ne polisler ne de salondakiler Greyser’in ne yapmaya çalıştığını anlayamadı.
 
DAHA sonra zanlı, kartonpiyer tavanı delerek kaçmaya çalışınca durumu anlayan polisler hemen müdahale etti. Tavan arasına tırmanan zanlıyı bacaklarından yakalayan ekipler, jopla vurarak Greyser’i indirmeyi başardı. Tuhaf ve başarısız firar girişimi, internette üst üste paylaşıldı. Kullanıcılar, “Nereye gidiyorsun? Cidden nereye gidiyorsun?”, “Çok fazla hapishaneden kaçış filmi izliyor” gibi yorumlar yaparak kaçma girişimini ti’ye aldı. 
>