Kuş Uçuşu konusu ne, kaç bölüm? Kuş Uçuşu 2.sezon olacak mı?

Farklı hayat biçimlerine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağının çarpışmasını konu edinen Kuş Uçuşu dizisi Netflix'te izleyiciyle buluştu. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin yeni sezonunun olup olmayacağı ise araştırılan konular arasına girdi.

Ku%C5%9F+U%C3%A7u%C5%9Fu+konusu+ne,+ka%C3%A7+b%C3%B6l%C3%BCm?+Ku%C5%9F+U%C3%A7u%C5%9Fu+2.sezon+olacak+m%C4%B1?
ABONE OL
Ay Yapım imzalı, başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı internet dizisi Kuş Uçuşu, Z ve Y kuşağı arasındaki çatışmayı anlatıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi ile seyredilen dizinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Meriç Acemi kaleme aldı.
 
Kuş Uçuşu konusu ne?
 
Kuş Uçuşu, farklı hayat biçimlerine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağının çarpışmasını konu ediyor. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine "kuş uçusu" gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?
 
Kuş Uçuşu kaç bölüm?
 
Ay Yapım imzalı, başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı internet dizisi Kuş Uçuşu, Z ve Y kuşağı arasındaki çatışmayı anlatıyor.
 
Büyük bir ilgiyle karşılanan ve Netflix'te üst sıralara yükselen Kuş Uçuşu'nun ilk sezonunda 8 bölüm bulunuyor.
 
Kuş Uçuşu 2.sezon var mı?
 
Kuş Uçuşu dizisi ilk sekiz bölümü ile oldukça beğeni alırken ikinci sezonun çekilip çekilmeyeceği tartışmaları yapılmaya başlandı. Dizinin ikinci sezonu hakkında henüz bir açıklama yer almıyor.