Kurtarın bu çocuğu

Aşağılık baba, karısına köylülerin 'uzaylı' dediği içinde 'şeytan yumurtası' olduğunu iddia ettiği bebeğini öldürmesini söyledi…

Kurtar%C4%B1n+bu+%C3%A7ocu%C4%9Fu
ABONE OL
Ruanda'dan Bajeneza Liberata, kocası ve ailesi tarafından terk edildi. Şimdi acil tıbbi yardım almak için bağış topluyor. Doktorlar bebeğin ne durumda olduğunu söylemedi.
 
iberata, kocası ve ailesi tarafından terk edildikten sonra kendine bakmak için mücadele ediyor. Orta Afrika ülkesinde bir şehirde doğum yaptı ve partneri terk ettikten sonra birkaç gün mahsur kaldı.
 
Bajeneza, Afrimax English'e başka birçok çocuk doğurduğunu ve herhangi bir sorun yaşamadığını söyledi.
 
 
Baba, çocuk için hiçbir sorumluluğu olmadığında ısrar etti ve ona şeytanın yumurtası adını verdi. Sonunda, Bajeneza, bebeğini köyüne geri götürmeyi teklif etti.
 
Diğer köylüler ona eziyet ediyor, bebekle dalga geçiyor ve ona canavar diyorlar.
 
İzole ve çalışamaz durumda olan Bajeneza, hastaneden hiçbir tıbbi destek almadan kendine ve oğluna bakmakta zorlanıyor.
 
Çocuğunun ne durumda olduğunu bile bilmiyor.
 
Ancak, oğlu çok acı çekiyor gibi görünüyor.
 
O zamandan beri Bajeneza ve çocuğunu tedavi için yurtdışına göndermek için para toplayan bir GoFundMe sayfası kurdu.
 
Sayfasına: “Bu bebek böyle doğdu, görünüşünden dolayı insanlar ona uzaylı diyor, ilk görüşte gözleri bebeğe gelince annesi babası tarafından terk edildi. Onunla her gün mücadele ediyor, köye taşındı. Diğer çocuklarını şehirde tek başına bıraktı, bu köye gelip yardım isteyemedi. Şu anda bebeği yurt dışına götürmek için yardım istiyor çünkü bu ülkede bu mümkün değil. Lütfen onun hayatını kurtarmak için bağış yapın” deniliyor. 

Kaynak: ABC GÜNDEM

>