Kulüp dizisi 2.sezon olacak mı? Kulüp 2.sezon ne zaman?

Popüler dijital yayın platformu Netflix'in yeni dizisi dizisi Kulüp, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Diziyi izleyenler tarafından ise 2.sezonun olup olmayacağı merak konusu oldu.

Kul%C3%BCp+dizisi+2.sezon+olacak+m%C4%B1?+Kul%C3%BCp+2.sezon+ne+zaman?
ABONE OL
Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda, Salih Bademci, Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Metin Akdülger, Fırat Tanış, Asude Kalebek, Merve Şeyma Zengin, İştar Gökseven yer almaktadır.
 
Kulüp dizisi 2.sezon olacak mı, ne zaman?
 
Kulüp dizisi kısa süre içinde büyük ilgiyle karşılandı ve adından söz ettirmeyi başardı. Hikayenin beğenilmesinin ardından Kulüp 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı merak edildi. Netflix'ten yapılan açıklamaya göre Kulüp'ün ikinci sezonu için anlaşma yapıldı. İkinci sezon çekimleri birinci ile birlikte yapıldı. Şu anda prodüksiyon aşamasında olan Kulüp 2. sezonun 2022 yılının ilk aylarında Netflix'te olacağı belirtiliyor. 
 
Kulüp dizisi konusu ne?
 
Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda'nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim'in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.
 
>