Kraliçe'nin muhafızları, küçük çocuğu ezip geçti!

Uygun adım yürüyen Kraliçe'nin Muhafızı, ortada kalan ve ne olduğunu anlamayan çocuğu devirdi, ezdi ve arkasına bakmadan yürümeye devam etti!

Krali%C3%A7e%E2%80%99nin+muhaf%C4%B1zlar%C4%B1,+k%C3%BC%C3%A7%C3%BCk+%C3%A7ocu%C4%9Fu+ezip+ge%C3%A7ti%21;
ABONE OL
İngiliz Muhafızları genel olarak sabırlı ve soğukkanlıdır, bu yüzden onları hiçbir şey durduramaz ancak bu olay ülke çapında çok tepki çekti.
 
Kraliçe'nin Muhafızı, yürürken Londra Kulesi'nde devriye gezerken bir çocuğu yanlışlıkla yere devirdi.
 
Olay yerinde çekilen bir video, çocuk aniden önlerine koştuğunda yürüyen iki Muhafızı gösteriyor. Askerlerden birinin, bakmayan çocuğu uyarmak için bağırdığı duyuldu ve gardiyan çocuğu yere devirip ve sonra hiçbir şey olmamış gibi yürümeye devam etti. Şans eseri olaydan sonra hızla ayağa kalkmayı başaran çocuk, yara almadan kurtuldu.
 
İngiltere Ordusu sözcüsü, "Bugün erken saatlerde Londra Kulesi'nde rutin bir devriye sırasında meydana gelen bir olayın farkındayız" dedi. İngiliz ordusuna göre, nöbetçi gardiyanlar "halkı bir devriyenin yaklaştığı konusunda uyarmıştı, ancak çocuk ne yazık ki beklenmedik bir şekilde askerin önünde kaçtı."
 
"Olaydan sonra asker çocuğu kontrol etti ve iyi olup olmadığını sordu."
 
Londra Kulesi'nden bir sözcü de videoya yorum yaptı.
 
"Kuledeki nöbetçiler, hareket ederken halkı uyarmaya özen gösteriyor ve bu talihsiz bir kazaydı. Daha sonra personelimiz ve asker aileyi kontrol etti ve her şeyin yolunda olduğuna dair güvence verildi".
 
>