Korona kabus gibi hayatlarına çöktü!

Korona+kabus+gibi+hayatlar%C4%B1na+%C3%A7%C3%B6kt%C3%BC%21;
ABONE OL

Ricardo’nun ailesinden 8 kişi korona nedeniyle hayatını kaybetti. Üstelik birisi de babasıydı. Aileye 1 milyon dolarlık hastane faturası çıkartıldı.

Aile, salgın nedeniyle işlerinden de oldu. Bir yandan ailesinden kaybettiği 8 kişinin acısını yaşayan bir yandan işsizlikle boğuşan Ricardo, yine de umudunu yitirmemeye çalışıyor.

ARACINI DA KAYBETTİ

ABD’nin Arizona eyaletinde yaşayan Ricardo Aguirre ve ailesi, sonu gelmeyen bir koronavirüs talihsizliği yaşıyor. Minibüsle yiyecek satan aile, işini 10 yıl içinde kurumsal şirketlere ve düğünlere hizmet veren başarılı bir yemek firmasına dönüştürdü. Ancak salgının başlamasıyla işler bir gecede bıçak gibi kesildi. Ricardo ürünleri taşıdığı aracını ve mutfağını bile kaybetti. Üstelik aileden 8 kişi de koronavirüs yüzünden öldü.

BİR ÇOCUĞU DAHA OLACAK

Virüse yakalananlardan Ricardo’nun babası da hayatını kaybetti. Uzun süre tedavi gören annesinin akciğerinde ise kalıcı sorunlar oluştu. Sağlık sigortası bulunmayan Ricardo’ya, koronavirüs tedavisi faturası olarak 1 milyon dolar (7 milyon 930 bin TL) çıkartıldı. Şu anda bu parayı ödemesi imkansız olan Ricardo, bir fon açarak yardım topluyor. Eşi hamile olan Ricardo, yeniden arabasıyla yemek satacağı günlere ulaşmak istiyor.

>