Kocasıyla seks yapmak istemedi, eve başka kadın getiren kocayı öldürdü!

Lilia Sudakova, kocası Sergey Popov'la cinsel ilişkiye girmeyi reddedince, kocası başka bir kadını eve getirdiğinde, kocasını öldürdü.

Kocas%C4%B1yla+seks+yapmak+istemedi,+eve+ba%C5%9Fka+kad%C4%B1n+getiren+kocay%C4%B1+%C3%B6ld%C3%BCrd%C3%BC%21;
ABONE OL
Vogue modeli kadın, kocasını onunla seks yapmayı reddettikten sonra başka bir kadını eve getirerek alay etmesi nedeniyle öldürdüğünü itiraf etti. Rusya'daki savcılar 27 yaşındaki Lilia Sudakova cinayet suçuyla yargılanıyor ve bu da 15 yıl hapis cezasına çarptırılabilir demek.
 
28 yaşındaki Sergey Popov'un öldürülmesiyle ilgili olarak ilk kez konuşan ünlü model, onun aile içi şiddet mağduru olduğu ve meşru müdafaa yaptığı konusunda ısrar ediyor.
 
Lilia, "Çok sarhoştu. Eve bir kızla geldi ve bana bununla ne göstermek istediğini anladım. Bir önceki gece benden istediğini yapmadım... o seks istedi... ve sadece başka birini bulabileceğini bana gösterdi. Mutfağa gittim, yemek isteyip istemediğini sordum. O da yemek istediğini söyledi ama ben de kendisinin hazırlayabileceğini söyledim. O andan itibaren saldırganlaştı. Bana saldırdı ve ortak arkadaşımız onu uzaklaştırdı."
 
“Mutfak bıçağıyla domates keserken kocam bana bağırdı ve beni tekrar tuttu.”
 
Şu anda sekiz ay tutuklu kaldıktan sonra ev hapsindeyken, bir görüşmeciye “onu uzaklaştırmaya çalıştığını” ve kavgada istemeden onu göğsünden bıçakladığını söyledi.
 
"Kan gördüm, elimde bir bıçak gördüm. Bu bıçağı alıp beni öldürmesinden korktum. Sonra ambulans çağırdım, onu kendine getirmeye çalıştım ve ona su verdim.
 
Rus Vogue dergisinin kapağında ve İtalya, Çin ve Japonya'daki dergilerde yer alan ve bir Moskova giyim markasının yüzü olan model, başlangıçta araştırmacılara, dört yıllık kocasını eve getirdikten sonra "kıskançlıktan" bıçakladığını söyledi.
 
>