Kocasının üzerine oturup öldürdü

Kocas%C4%B1n%C4%B1n+%C3%BCzerine+oturup+%C3%B6ld%C3%BCrd%C3%BC
ABONE OL

Rusya’da 100 kilo ağırlığındaki Tatyana isimli bir kadın kocasıyla tartışınca sinirlenip kafasına oturdu. Nefessiz kalan koca çırpınarak hayatını kaybetti.

RUSYA’da eşlerin arasında çıkan tartışmanın sonu korkunç şekilde bitti… Tatyana adlı kadın tartışma sırasında kocasının yüzünün üzerine oturdu. Kocasının yalvarışlarına rağmen kocasından kendisinden özür dilemesini istedi. Kocası bunu kabul etmeyince kocasının yüzünün üzerine oturup nefessiz kalıp ölmesine sebep oldu. Tatyana’nın kocasının öldüğünü anlayınca çığlık atması üzerine komşular eve gelip ambulans çağırdı. 
 
İKİSİDE ALKOL ALDI 
 
SAĞLIK ekipleri tarafından muayenesi yapılan Aidar’ın hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Tatyana olay sırasında kocası ile aşırı derecede alkol aldıklarını ve kocasını sakinleştirmek için yüzünün üstüne oturduğunu söyledi. Tatyana olay sırasında kocası ile aşırı derecede alkol aldıklarını ve kocasını sakinleştirmek için yüzünün üstüne oturduğunu söyledi. Mahkeme, Tanyana’nın cinayet değil ihmal sonucu ölüme sebebiyet verdiğine karar verdi.
>