Kocasının küvette bastığı erkek çocuklarıyla ilişkiye giren kadına 7 yıl hapis!

Kocas%C4%B1n%C4%B1n+k%C3%BCvette+bast%C4%B1%C4%9F%C4%B1+erkek+%C3%A7ocuklar%C4%B1yla+ili%C5%9Fkiye+giren+kad%C4%B1na+7+y%C4%B1l+hapis%21;
ABONE OL

Amerika’da 35 yaşındaki Amanda Katherine Steele, küçük yaştaki erkek çocuklarla ilişkiye girmesi sebebiyle yedi sene hapis cezasına çarptırıldı. Kadının eski eşi, karısını bir çocukla evin küvetinde basında müdahale etmek istediğini ancak Amanda’nın sinirlenerek kendisine tepki verdiğini söyledi.

ABD’de Soda Springs şehrinde yaşamını sürdüren Amanda Katherine Steele ile ilgili, pek çok küçük yaştaki erkek çocuklarıyla cinsel ilişki yaşadığı için soruşturma başlatıldı.

Amanda, ufak yaştaki erkek çocuklarıyla cinsel ilişkiye girdiğini kabul etti.

İLİŞKİYE GİREBİLMEK İÇİN OKULA GİTMEMİŞ

Soruşturmada Amanda'nın ilişkiye girdiği çocukların tamamının 17 yaşından küçük olduğu ortaya çıktı. Gençlerden biri verdiği ifadede; evli olduğu dönemde Amanda ile defalarca ilişkiye girdiklerini, hatta bazen Amanda ile ilişkiye girmek için okula gitmediğini söyledi. 17 yaşındaki genç Amanda'nın kendisine kendisinden küçük başka erkeklerle de ilişkiye girdiğini; ama bu kişilerin kimler olduğunu bilmediğini söyledi. Başka bir erkek çocuğu ise bazen kendi evlerinde bazen de Amanda'nın evlerinde ilişkiye girdiklerini söyledi.Amanda'ya hapis cezasının yansıra kamu yararına 300 saat ücretsiz çalışma ve 4.000 dolar para cezası verildi.

Amanda’nın yedi sene hapis cezası almasına karar veren hakim, cezanın doksan gününü cezaevinde geçirmesine kalan zamanın da ertelenmesine hükmetti.

Amanda yedi senelik süre boyunca aynı suçu yinelerse kalan cezasını çekmek için hapishaneye yollanacak.

>