Kendi cenazesinde uyandı! Korkudan 2. kez öldü!

Rusya’da doktorlar tarafından öldüğü söylenen Fagilyu Mukhametzyanov adlı kadın, kendi cenazesinde tabutta bir anda gözlerini açtı. Korkudan kalp krizi geçiren talihsiz kadın, bu sefer geri dönüşü olmayan bir şekilde hayatını kaybetti.

Kendi+cenazesinde+uyand%C4%B1%21;+Korkudan+2.+kez+%C3%B6ld%C3%BC%21;
ABONE OL

Rusya’nın Kazan kentinde akıl almaz bir trajedi yaşandı. 49 yaşındaki Fagilyu Mukhametzyanov göğüs ağrıları sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, fenalaşan kadının öldüğünü ilan etti. Karısını kaybetmenin acısıyla yıkılan 51 yaşındaki Fagili Mukhametzyanov adlı koca, karısı için açık bir tabutta cenaze töreni düzenledi.

Ancak törende herkesi şoke eden bir olay meydana geldi. Uyanan Fagilyu Mukhametzyanov, başında okunan duaları duyup kendisi için bir cenaze töreni düzenlendiğini fark etti. Yaşadığı heyecan sonucu kalp krizi geçiren kadın, hemen hastaneye kaldırıldı.

Hastanede 12 dakika daha yaşayan talihsiz kadın, kesin bir şekilde hayatını kaybetti. Kederli koca Fagili Mukhametzyanov, akıl almaz bir ihmal sonucu karısının ölümüne neden olan hastaneden şikayetçi oldu.