Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'den ayrıldı mı? Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos'ta mı oynayacak?

Kenan+%C4%B0mirzal%C4%B1o%C4%9Flu+Kim+Milyoner+Olmak+%C4%B0ster%E2%80%99den+ayr%C4%B1ld%C4%B1+m%C4%B1?+Kenan+%C4%B0mirzal%C4%B1o%C4%9Flu+Kurtlar+Vadisi+Kaos%E2%80%99ta+m%C4%B1+oynayacak?
ABONE OL

ATV ekranlarının sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster? 20 Şubat Cumartesi günü ekrana gelmedi. Yarışmanın yerine yeni başlayan dizi Kardeşlerim ilk bölümüyle ekrana geldi. Bunun üzerine Kim Milyoner Olmak İster? programının yayından kaldırılıp kaldırılmadığı merak konusu oldu.

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla her cumartesi ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster? programı 20 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelmedi. Bu durum başka iddiaları da gündeme getirdi. Programın yayında yer almaması, Kenan İmirzalıoğlu'nun başka bir projede yer almaması olarak düşünüldü.
 
Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'den ayrıldı mı?
 
Kenan İmirzalıoğlu'nun Kim Milyoner Olmak İster'den ayrıldığına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. 
 
Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos'ta mı oynayacak?
 
Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alacağı yeni projenin Kurtlar Vadisi Kaos olacağı söylentileri,hem ünlü oyuncunun hem de Kurtlar Vadisi hayranlarında büyük bir heyecan yarattı. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil. İmirzalıoğlu'nun dizide yer alacağı ile ilgili de henüz bir açıklama yapılmadı.
 
>