Karınızı aldatmadan önce son bir kez daha düşünün

İddiaya göre Ukrayna'da bir kadın, kocası uyurken penisine metal somun taktı. Doktorlar nesneyi çıkarmak için açılı taşlama gibi aletler kullanmaya ihtiyaç duydu.

Kar%C4%B1n%C4%B1z%C4%B1+aldatmadan+%C3%B6nce+son+bir+kez+daha+d%C3%BC%C5%9F%C3%BCn%C3%BCn
ABONE OL
Korkunç olayın meydana geldiği Ukrayna'nın Zaporozhye kasabasında yerel basında çıkan haberlere göre, kadın kocası "ihanetin intikamını almak" için uyurken eylemi gerçekleştirdi.
 
Sonuç olarak, adamın erkekliği o kadar şişti ki metal nesneyi artık çıkaramayacak duruma geldi ve onu çıkarmak için hastanede tedavi görmesi gerekti.
 
Bununla birlikte, doktorların nesneyi çıkarmak için kullandıkları sıradan sabunlu su değildi. Sonunda kullanmak zorunda oldukları yöntem bundan biraz daha fazla zorluydu.
 
Yerel bir haber kaynağına göre, 5’nci Şehir Hastanesindeki doktorlar adamın penisindeki somunu çıkarmaya çalıştılar, ancak başarısız oldular.
 
Daha sonra metal nesneyi çıkarmak için ameliyat yapmaktan başka seçenekleri kalmadı.
 
 
Hasta ameliyata hazırlanırken doktorlar vida kesicilerini çağırmaya karar verdi.
 
Kesiciler Derneği Başkan Yardımcısı Eduard Nekhoroshev haber kaynağına, sağlık görevlilerinin ürkütücü çıkarma işlemini gerçekleştirmek için açılı taşlama gibi özel aletlerin kullanılmasını istediğini söyledi.
 
Sonunda, kurtarma ekipleri büyük somunu ters taraftan dikkatlice dilimleyerek somunu kesmeyi başardılar. 
 
Neyse ki, hasta tüm bu süre boyunca anestezi altındaydı ve ameliyattan sonra tıbbi gözetim altında hastanede kaldı.
 

Kaynak: ABC GÜNDEM

>