Kardeşlerim Kadir ölüyor mu? Kardeşlerim Kadir diziden ayrılıyor mu?

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim, her hafta izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Dizinin yayınlanan son fragmanında Kadir'in motor kazası geçirmesi, diziden ayrılıyor mu? sorularını beraberinde getirdi. Kardeşlerim Kadir ölüyor mu?

Karde%C5%9Flerim+Kadir+%C3%B6l%C3%BCyor+mu?+Karde%C5%9Flerim+Kadir+diziden+ayr%C4%B1l%C4%B1yor+mu?
ABONE OL
Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisi cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alıyor.
 
Kardeşlerim Kadir ölüyor mu?
 
Kardeşlerim dizisinde Kadir, motor kazası geçiriyor. Fragmanda araba ile kafa kafaya çarpışan Kadir'in motordan düşerek yere yığıldığı gösteriliyor. Kadir'in ölüp olmediği ise bu akşam yayınlanan bölümde belli olacak.
 
Halit Özgür Sarı kimdir?
 
Halit Özgür Sarı, 4 Ekim 1993 tarihinde İstanbul'da doğdu ve liseyi bitirtikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu ve mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı.
 
Oyunculuk kariyerine 2018 yılında rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisiyle başladı. Şampiyon filmiyle 2019- 2020 yılları arasında Kerem rolüyle izleyicinin beğenisini kazanan Halit Özgür Sarı, son olarak Kardeşlerim dizisinde "Kadir Eren" karakterini canlandırmıştır.
>