Kaçarken kaza yapan hırsızlık zanlısı öldü

Motosikleti çalan, kendisini takip eden kuryeyi de bıçaklayan hırsızlık zanlısı, peşinden gelen iş yeri sahibinin aracıyla çarpıştı. Savrulan motosiklet bir evin duvarını yıktı, zanlı ise öldü.

Ka%C3%A7arken+kaza+yapan+h%C4%B1rs%C4%B1zl%C4%B1k+zanl%C4%B1s%C4%B1+%C3%B6ld%C3%BC
ABONE OL
YAKALANINCA BIÇAKLADI
 
İZMİR’in Buca ilçesinde yaşanan bir hırsızlık olayı sonrası akıl almaz vukuatlar meydana geldi. 17 yaşındaki M.B., yemek siparişi verilen işletmeye ait motosikleti çalarak kaçmaya başladı. İşletme sahibi Fatih Y. otomobili ile, iş yerinde motokurye olarak çalışan Hamdullah K. ise motosikletle M.B.’nin peşine düştü. Hırsızlık şüphelisini yakalayan Hamdullah K. ile M.B. arasında arbede yaşandı. M.B. yanında taşıdığı bıçakla motokuryeyi ayağından yaralayıp kaçmaya devam etti.
 
İKİ YARALININ DURUMU İYİ
 
OTOMOBİLLE takibi sürdüren işyeri sahibi Fatih Y., önünde manevra yaparak kaçmaya çalışan M.B.’nin kullandığı motosiklete çarptı. Kazanın şiddetiyle otomobil takla atarken, savrulan motosikletin çarptığı evin duvarı yıkıldı. Bu sırada evde bulunan İrfan Onat ve 5 yaşındaki oğlu şans eseri olaydan yara almadan kurtuldu. Hastaneye kaldırılan hırsızlık şüphelisi M.B. ise hayatını kaybetti. Yaralı Fatih Y. ile Hamdullah K.’nin sağlık durumlarının ise iyi olduğu belirtildi.
 
>