Kaba davranışlar 1 milyon takipçiye maloldu

Kaba+davran%C4%B1%C5%9Flar+1+milyon+takip%C3%A7iye+maloldu
ABONE OL

TikTok'un en çok takip edilen yıldızı, aile yemeğinde yaptığı kaba saba davranışlar yüzünden 1 milyon hayranını kaybetti.

Amerikalı sosyal medya fenomeni Charli Grace D'Amelio, 2019'un sonlarında video paylaşım uygulamasında aktif bir içerik oluşturucu olduktan sonra TikTok'ta yaklaşık 100 milyon takipçiye ulaştı. Platformun en büyük kazanç sağlayanlarından birisi.

TikTok’un en çok takip edilen kullanıcısı 16 yaşındaki Charli Grace D'Amelio, şöhretle dolu ailesinin ünlü şef Aaron May'in yer aldığı "gizemli konuk" akşam yemeği videosunu yayınlamasından birkaç gün sonra 1 milyon takipçi kaybetti.

'D'Amelios ile Akşam Yemeği' adlı dizinin ilki olduğu açıklanan klipte, platformda 43,8 milyonluk önemli bir hayran kitlesine sahip olan Charlie, ebeveynleri ve 19 yaşındaki kız kardeşi Dixie , Mayıs ayına kadar geleneksel İspanyol paella servis edilmek üzere diğer TikToker James Charles'a katıldı.

Bununla birlikte, video bu hafta ailenin YouTube kanalında yayınlandıktan sonra, olumlu bir havayla olmasa da, hemen viral oldu.

Her iki kız da akşam yemeği boyunca Şef May'e karşı "kaba", "saygısız" davranışları ve "züppe" tavırları nedeniyle çarpıldı, Dixie bile salyangozları denedikten sonra bir noktada masadan "kusmak" için hepsinin eşlik ettiği kız kardeşinin canlı yüz ifadeleri ve onun yerine "dinozor dışkısı külçeleri" yiyip yiyemeyeceği hakkında bir yorum.

Charlie'nin videoda James Charles'a videonun çekildiği sırada yalnızca 95 milyon takipçisi olduğundan ve 100 milyonluk "çift sayı" olmadığından şikayet ettiği de duyuldu.
Kızlar ve ebeveynlerinin görünürdeki eylemsizliği, Carlie’nin TikTok sayfasından gruplar halinde ayrılan hayranlardan güçlü bir tepki aldı. Böylece, New York Post'un tahminlerine göre Charlie Çarşamba günü 99,5 milyon takipçiye sahipken Cuma günü 98,5 milyona ulaştı.

>