Johnny Depp-Amber Heard davasında jüri kararını verdi

Cinsel taciz ve fiziksel şiddet iddialarının olduğu 50 milyon dolarlık Johhny Depp-Amber Heard davasında sona gelindi. Oy birliğiyle alınan kararda, jüri Heard'ün eski eşi Depp'e iftira attığına karar verdi. Jüri karalama davasında Heard'ün Depp'e 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi.

Johnny+Depp-Amber+Heard+davas%C4%B1nda+j%C3%BCri+karar%C4%B1n%C4%B1+verdi
ABONE OL

Johnny Depp-Amber Heard davasında artık sona gelindi. Ünlü aktör için sevindirici haber geldi. ABD'nin Virgina eyaletinde görülen davada jüri üyeleri 6 hafta boyunca ünlü çiftin evliliklerinde yaşadıklarını dinledi.

JOHNNY DEPP DAVAYA KATILMADI!

Bugün ise Amber Heard ve avukatları mahkemeye gelirken Johnny Depp İngiltere'de olduğu için davaya sadece avukatları katıldı.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Mahkemede geniş güvenlik önlemleri alındı. Canlı yayını 2.5 milyon kişi izledi.

HEARD DEPP'E 15 MİLYON DOLAR ÖDEYECEK

Oy birliğiyle alınan kararda, Jüri Heard'ün eski eşi Depp'e iftira attığına karar verdi. Jüri karalama davasında Heard'ün Depp'e 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi.

NELER YAŞANMIŞTI?

Ünlü aktör, 2018 yılında Amerikan medyasında yer alan makalesi nedeniyle eski eşi Heard'e 'karalama' davası açtı ve 50 milyon dolar tazminat talebinde bulundu. Eski eş Heard ise karşı hamlede bulundu ve 100 milyon dolarlık tazminat davası açtı.