Joe Biden'i öldürmeye çalışan adam tutuklandı!

Beyaz Saray'ı, şeytanlardan kurtarmak için Joe Biden'ı öldürme planı yapan ve kutsal görevde olduğunu söyleyen adam Iowa'da tutuklandı.

Joe+Biden%E2%80%99i+%C3%B6ld%C3%BCrmeye+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fan+adam+tutukland%C4%B1%21;
ABONE OL
Iowa'nın Güney Bölgesi'nde yapılan altı sayfalık bir suç duyurusuna göre, 25 yaşındaki adam bir hedef listesi taşıyordu. Mevcut yönetimi onaylamadığını ve gözaltından serbest bırakılırsa Beyaz Saray'daki “görevine” derhal devam edeceğini söyledi.
 
Ağır silahlı bir adam, Başkan Joe Biden da dahil olmak üzere birkaç yüksek profilli kişiyi öldürmek istediği Beyaz Saray'a giderken gözaltına alındı. Hedef listesindeki diğer kişiler, Beyaz Saray Baş Tıbbi Danışmanı Dr Anthony Fauci, eski ABD Başkanları Barack Obama ve Bill Clinton ve Meta CEO'su Mark Zuckerberg idi.
 
Mahkeme kayıtları, 25 yaşındaki Kuachua Brillion Xiong'un yolculuğuna California, Sacramento'dan başladığını ve 21 Aralık'ta hızlı araba kullanmaktan polis tarafından durdurulduğunu gösteriyor. Bir polis memuruyla yaptığı konuşmada, "Beyaz Saray'daki kötü iblislerle savaşmak" için Washington DC'ye gittiğini itiraf etti. Tanrı tarafından çağrılana kadar bir bakkalda çalıştığını söyledi. Joe Biden yönetimindeki "çocuk istismarı" iddiasıyla ilgili olarak kolluk kuvvetlerine şikâyette bulundu.
 
Polis memurları, arabasında bir AR-15 tüfeği, mühimmat, vücut zırhı, dolu şarjörler ve tıbbi kitler buldu. Mahkeme kayıtları, Xiong'un "ABD'yi kötülükten kurtarabilecek tek kişi olduğuna ve güçlü konumlardakileri öldürmesi gerektiğine" inandığını gösteriyor. Görevini tamamlamak için "ne gerekiyorsa" yapacağını ve gözaltından serbest bırakılırsa Beyaz Saray'daki fethine devam edeceğini söyledi. Tehdit etmekle suçlandı.
 
>