İngiltere Kraliçesi ve Netflix birbirine girdi!

Kraliyet Ailesinin hukuk uzmanları, iftira suçlamasıyla 'Netflix The Crown'a dava açabileceklerini' söyledi.

%C4%B0ngiltere+Krali%C3%A7esi+ve+Netflix+birbirine+girdi%21;
ABONE OL
Kraliyet Ailesi'nin arkadaşlarına, Kraliçe'nin avukatları tarafından, The Crown'un yaklaşan sezonunda rol aldıkları için Netflix'e dava açmak için gerekçeleri olduğu söylendi. Yeni dizide gösterilen arkadaşlar, kendilerinin ve kraliyet ailesinin yasal işlem için gerekçeleri olduğunu iddia eden Kraliçe'nin avukatlarına danıştı.
 
Ailenin yakın arkadaşları, gelecek dizide kendi tasvirlerinden endişe duyan avukatlardan tavsiye almaya karar verdi. Aralarında Kraliçe'nin gözde hukuk firması Farrer & Co ve Harbottle & Lewis'ten bir dizi uzman vardı. The Sun, monarşiye yakın arkadaşların dizinin yapımcılarına dava açabileceklerinden emin olduklarını bildirdi.
 
Ancak en önemlisi, ailenin diziye karşı tarihi bir adım atmasının önünü açabilecek bu tavsiyeyi Firma ile paylaştılar. "Bu, Kraliçe ve ailesine verilen doğrudan yasal tavsiye olmasa da bu tavsiyeden haberdar edildiler."
 
Dizi 5. sezonunda Prenses Diana’nın boşanmasını ve merhum prensesin 1997 ölümünün trajik öyküsünü anlatacak.
Bir kaynak şunları söyledi: "Bu dizi şimdiye kadarki en tartışmalı dizi olacak. Birçokları için hala inanılmaz derecede tartışılan olaylarla ilgileniyor."
 
Geçen yıl, Harry ve Meghan'ın programlar için Netflix ile tahmini 110 milyon sterlinlik bir anlaşma yapmayı kabul ettikleri açıklanmıştı.Pazar günü The Sun'a konuşan başka bir kaynak, "Kraliçe'nin avukatları her şeyi yakından takip ediyor. Harry'nin para kazandıran anlaşması göz önüne alındığında, The Crown daha da fazla konuşulur hale geldi."
>