İlkokulda skandal! Şeytan Kulübü kuruldu!

Illinois'deki Jane Addams İlkokulu'nun ebeveynleri, dini bir Şeytani örgüt olan The Satanic Temple'ın çocuklarıyla okul sonrası kulüpler düzenlediğini keşfettikten sonra deliye döndü.

%C4%B0lkokulda+skandal%21;+%C5%9Eeytan+Kul%C3%BCb%C3%BC+kuruldu%21;
ABONE OL

Ebeveynler, çocuklarının ilkokulunda Şeytan Tapınağı adlı bir grup tarafından planlanan okul sonrası toplantıları keşfettikten sonra dehşete düştüler. Okul Sonrası Şeytan Kulübü, katılımcıların bulmacalar, oyunlar, sanat ve el sanatları seansları ve doğa gezilerinden keyif alacaklarını belirten bir reklam broşürüyle bir dizi okul sonrası toplantı planladı. FOX2'nin haberine göre, Illinois'deki Moline-Coal Valley Okul Bölgesi'nden bir sözcü, Jane Addams İlkokulu'nda yaklaşan okul sonrası kulüp konusunda kafa karışıklığı olduğunu söyledi.

Bölgeden yapılan açıklamada salı günü yapılan açıklamada, "Moline-Coal Valley Okul Bölgesi ve Eğitim Kurulunun, kamu tarafından finanse edilen tesislerin okul günü dışında topluluk kullanımına izin veren politikaları ve idari prosedürleri var" dedi. Dini gruplar da dahil olmak üzere kamu tesisleri kiralamak isteyen hiçbir gruba ayrımcılık yapmadığını kaydederek.

İlçe, "Dini bağlı gruplar, tesislerimizi bir ücret karşılığında kiralamalarına izin verilenler arasında" dedi. Bu tür gruplar için el ilanları ve promosyon malzemeleri, toplu dağıtım için değil, yalnızca lobide yayınlamak veya sergilemek için onaylanmıştır. Bildiride, "Öğrenciler veya veliler, isterlerse, Bölge politikasına uygun olarak broşürü lobiden alabilirler" diyor. Öğrencilere "Şeytanın Avukatı" bursları veren grup, dünyanın önde gelen dini Satanist örgütü haline geldi.

>