İğrenç çiftten arkadaşlarına mide bulandırıcı işkence

İngiltere’de korkunç bir olay meydana geldi. Kalacak yeri olmadığı için arkadaşı sandığı iğrenç çiftin evinde kalmaya başlayan Colleen Smith, tutsak edildi ve birçok işkenceye maruz kaldı.

%C4%B0%C4%9Fren%C3%A7+%C3%A7iftten+arkada%C5%9Flar%C4%B1na+mide+buland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1+i%C5%9Fkence
ABONE OL

Colleen Smith, sözde arkadaşları Samantha Hart ve Charlie Olding'in yanlarına taşınmasına izin verdiğinde kalacak bir yere umutsuzca ihtiyaç duyuyordu. Ancak sadece üç hafta sonra, kötü çift onu mahzenlerine sürükledi ve altı saat boyunca ona işkence ederken kendilerini filme aldılar.

Mide bulandırıcı saldırının bir kısmı, Olding'in o sırada 17 yaşında olan kuzeni Lee Kitchiner tarafından filme alındı.

Canavar çift o zamandan beri hapiste ve 22 yaşındaki Colleen, diğer kurbanları yardım etmek için artık bu korkunç olaydaki suskunluğunu bozdu.

Colleen, "Hayatım boyunca korktum ve o zamandan beri kabuslar görüyorum ve o kadar kötüler ki kelimenin tam anlamıyla çığlık atacağım ama yapabileceğim hiçbir şey yok.” Colleen şimdi 22 yaşında ve korkunç deneyimi hakkında konuşmaya karar verdi. “Yaptıkları, kendimi istenmediğimi, utandığımı ve yalnız hissetmemi sağlamaktı. Bazen kafamda bana değersiz olduğumu söyleyen sesler geliyor. Mutlu ve canlı bir insandım ama şimdi moralim bozuk ve depresyondayım. Artık sadece kırık bir insanım."

>