İdo Tatlıses kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne? İdo Tatlıses şarkıları eşi kim?

Star Tv'nin sevilen programı İbo Show, 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel programı ile ekrana geliyor. Birbirinden önemli isimlerin yer aldığı programın konukları arasında İdo Tatlıses de yer aldı. İdo Tatlıses kimdir?

%C4%B0do+Tatl%C4%B1ses+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+ger%C3%A7ek+ad%C4%B1+ne?+%C4%B0do+Tatl%C4%B1ses+%C5%9Fark%C4%B1lar%C4%B1+e%C5%9Fi+kim?
ABONE OL
İbo Show Yılbaşı Özel programı konukları arasında Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Ümit Besen, İrem Derici, Ceylan, Mahmut Tuncer, İdo Tatlıses, Şafak Sezer ve Oryantal Didem yer alıyor.
 
İdo Tatlıses kimdir?
 
do Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlı, Türk şarkıcı ve DJ. "İbrahim ve Derya'nın oğlu" kısaltmasından, İdo adını almıştır.
 
Berklee College of Music'in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.
 
İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna çiftinin oğlu olan İbrahim'in ismi kısaltılarak İbrahim ve Derya'nın oğlu anlamına gelen İdo mahlası takılmıştır. İdo Tatlıses, eğitimini İsviçre'de College du Leman'da tamamlamıştır.İş hayatına babası İbrahim Tatlıses'e ait olan Tatlıses Tv'de başlayan İdo Tatlıses 2013 yılında Dj'lik ve Tatlıses Kebap işletmesinde görev yapmaya başlamıştır.
 
Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde tamamlayan İdo mezuniyetinin ardından Amerika Boston'da sayılı müzik okullarından Berklee'ye giderek 15 ay müzik eğitimi almıştır. Müziğe ilgisi olan bir ailede büyümesinin de etkisiyle müzik sektörüne atılan İdo, 2014 yılında Sonsuz Teşekkürler adlı single ile müzik dünyasına ilk adımını atmıştır. Dönemin en hit parçaları arasına giren single bu alandaki başarısının en büyük ispatı olmuştur. İdo Tatlıses daha sonra Satır Satır isimli ikinci singlenı piyasaya sunmuştur. 2015 yılında ise Kaç kere ve Aşk Bunun Adı isimli şarkılara klip çekmiştir.
 
2016 yılında televizyon dünyasına da atılan İdo, ilk olarak Mc Donald's'ın reklam yüzü olmuştur. Ardından Show Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Kapıda dizisinde rol almıştır.
 
İdo Tatlıses'in eşi kim?
 
Geçtiğimiz yıl aile arasında sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli Ekim 2021'de dünyaevine girdi.
 
 
>