İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu? İbrahim Tatlıses kaç yaşında?

%C4%B0brahim+Tatl%C4%B1ses+ne+zaman+vuruldu?+%C4%B0brahim+Tatl%C4%B1ses+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL

İbrahim Tatlıses uzun seneler sonra İbo Show programı ile ekranlara geri döndü. Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan İbo Show, bu akşam yayın hayatına başladı.

Başarılı şarkıcı İbrahim Tatlıses uğradığı silahlı saldırı sonrası uzun süre tedavi görmüş ve ekranlara ara vermişti. Usta isim, yıllar sonra İbo Show programı ile ekrana geri döndü. Bunun üzerine İbrahim Tatlıses'in ne zaman vurulduğu merak konusu oldu.
 
İbrahim Tatlıses Ne Zaman Vuruldu?
 
14 Mart 2011 gecesi Beyaz TV'de program yapan İbrahim Tatlıses, program çıkışı Maslak'ta uzun namlulu silahla açılan ateş sonucu kafasından yaralandı. Ardından ameliyat olan Tatlıses, yoğun bakım ünitesine bağlandı.
 
İki hafta boyunca Acıbadem Maslak Hastanesi'nde yoğun bakımda kalan sanatçı, 28 Mart 2011 günü doktorlarının yaptığı açıklamaya göre yoğun bakımdan çıkarılmıştır, böylece hayati tehlikesi ortadan kalkmıştır.
 
Daha sonra tedavisi için ailesi tarafından Almanya'ya götürülen Tatlıses, sonraki yıllarda Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri'nde dünyada en iyiler arasında bulunan Amerikalı beyin cerrahları tarafından tıbbi beyin operasyonu yapıldı.
 
İbrahim Tatlıses Kaç Yaşında?
 
1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfa'da dünyaya gelen İbrahim Tatlıses, 68 yaşındadır.
 
>