Hillary Clinton kavgasında 2 kişi vuruldu!

Rapora göre, Hillary Clinton hakkındaki tartışma üzerine, iki kişiyi vuran adam 35 yıl hapse mahkûm edildi. Duruşma sırasında adamın avukatı, arkadaşlarından birini kendini savunmak için vurduğunu, ikincisinin tehdit ettiğini ve sanığın bıçak olduğunu düşündüğü için vurduğunu söyledi.

Hillary+Clinton+kavgas%C4%B1nda+2+ki%C5%9Fi+vuruldu%21;
ABONE OL
ABD medya kuruluşlarının bildirdiğine göre, eski ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton hakkında bir tartışmada karı kocayı vuran bir adam 35 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Olay, 10 Ocak 2017'de bir grup bir garajda prova yaparken meydana geldi. Kurbanlardan biri olan Victor Garcia, 2016 başkanlık seçimleri sırasında John Kevin McVoy Jr ile bir tartışmaya girdi ve bu sırada McVoy Jr, Hillary Clinton'a oy verdiğini açıkladı.
 
Garcia ve karısı, mahkeme belgelerine atıfta bulunarak McVoy Jr. Fox News'in bir noktada kendisine "s..tirip gitmesi" söylendiğini yazdığını yazıyor.
 
Raporlar, daha sonra ne olduğu konusunda farklılık gösteriyor. Bazı yayın organları, McVoy'un kendisine evden çıkması söylendikten sonra silah çektiğini ve ateş etmeye başladığını bildirirken, diğerleri, 40 yaşındaki adamın, kendisiyle alay etmeye başladıktan sonra çifte saldırdığını yazıyor.
 
Mermi Victor Garcia'nın kafasına isabet etti, aylarca komada kaldı ve iki beyin ameliyatı geçirmesi gerekti, bu da onu nasıl beslenmesi ve kendine bakma gibi temel becerileri yeniden öğrenmesini sağladı. McVoy daha sonra çiftin 2 yaşındaki oğlunu tutan Susan Garcia'yı öldüren başka bir atış yaptı. Bazı kaynaklar, ikinci atışın diğer iki grup arkadaşı McVoy'u silahsızlandırmaya çalışırken meydana geldiğini söylüyor.
 
 
>