Hayvana dönüştüler! 4 ayak üstünde dolaşıyorlar

Son olarak Japonya’dan Toko adlı bir adam diktirdiği köpek kostümü ve köpek gibi davranmasıyla dikkat çekti. Ancak Toko tek değil, birçok kişi hayvan gibi yaşamayı hobi edinmiş durumda. Kimisi köpek, kimisi keçi, kimisi ise ejderha…

Hayvana+d%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCler%21;+4+ayak+%C3%BCst%C3%BCnde+dola%C5%9F%C4%B1yorlar
ABONE OL
1 / 5

KÖPEK ADAM

Japonya’da Toko adıyla bilinen bir adam, hayatı boyunca dört ayaklı bir hayvan olma hayalini sonunda gerçekleştirdi. Hiper gerçekçi bir kostüm diktirmek için 260 bin TL harcayan adam, amacına ulaşmışa benziyor. Toko, en sevdiği hayvan olduğu için collie cinsi bir köpek kostümü diktirdiğini söyledi. Toko, köpek hareketlerini birebir taklit ediyor.

2 / 5

EJDERHA HANIM

Eva Tiamat Baphomet Medusa, diğer adıyla Tiamat, olağanüstü bir adım atarak 55 yaşında ejderha haline gelmiş trans bir kadın. Tiamat, bu efsanevi yaratığa dönüşebilmek için birçok acıya katlandı. Kulaklarını kestiren, dilini çatallı hale getirten, gözbebeklerine dövme yaptırıp burnunu değiştiren Tiamat, bazı dişlerini bile çektirdi. Ayrıca tüm yüzü pul deseniyle kaplı ve protez boynuzları var.

3 / 5

İNSAN DALMAÇYALI

Tom, günlük hayatın endişelerinden kaçmak için Dalmaçyalı olmayı seçtiğini iddia ediyor. 2016'da bir programa katılan Tom, köpek kıyafeti için 5.000 sterlinden (104 bin TL) fazla harcadığını açıkladı. Tom, dalmaçyalı kostümü giyer giymez oyun oynuyor, kafesinde uyuyor ve gerçek köpek maması yiyor.

4 / 5

KAPLAN ADAM

Denis Aver 2012’de intihar ederek hayatını sonlandırdı. Aver, ölmeden önce büyük meblağlar harcayarak kendisini bir kaplana dönüştürmüştü. Dişlerini ve tırnaklarını büyük kediler gibi törpületmiş, yüzüne kaplan deseni dövmeler yaptırmıştı. Aver, yerli Amerikalıların soyundan geliyordu ve bir şefin ona “kaplan yolunu takip etmesini” söyledikten sonra kaplana dönüştüğünü söylemişti.

5 / 5

KEÇİ ADAM

Thomas Thwaites, keçiler arasında üç gün yaşadı. 2014 yılında Thomas, Galler'deki normal hayatını bırakıp Alpler'de bir keçi sürüsüne katılma kararı aldı. Keçiler gibi yayılıp otları giyen adam, bunun için yaptırdığı protez midesi sayesinde otları öğüttü. 2016'da “Ne kadar kötü bir keçi olduğum konusunda şok oldum. Gerçekten deniyordum” ifadelerini kullandı.