Hayali, saç teline kadar dövme yaptırmak

Almanya'dan 23 yaşındaki dövme tutulunu Kati, ilk dövmesini sadece 15 yaşında yaptırdı,. Şimdi acıdan nefret etmesine rağmen saç çizgisi de dahil olmak üzere kendini tepeden tırnağa dövmeyle kaplamayı planlıyor.

Hayali,+sa%C3%A7+teline+kadar+d%C3%B6vme+yapt%C4%B1rmak+
ABONE OL
Çarpıcı bir Instagram modeli ve dövme tutukunu olan Kati, karmaşık tasarımları ve neden tüm vücudunu kapatmak istediğini anlattı.
 
 
23 yaşındaki Kati, ilk dövmesini 15 yaşında yaptırdı. O zamandan beri arkasına bakmadı.
 
Şimdi, neredeyse 10 bin hayranı onun vücut sanatının ilerlemesini izlemeyi sevdiği @kati_777_ adlı çevrimiçi takipçisine kendini sunuyor .
 
 
Alman güzel; “15 yaşımdayken köprücük kemiğime ve omzuma annemin doğum tarihini dövme yaptırdım. Annesiyle uzun tartışmalardan sonra, dövme yaptırması bırakmam için bir uzlaşma oldu” dedi. 
 
Kati liseden mezun oldu ve elini mürekkebe çevirmeden önce bir barda ve ardından bir sigorta şirketinde çalıştı.
 
 
Şimdi, neredeyse üç yıldır dövme modeli. Kati;  “Ben hep küçük bir çocukken resim yaptım. Daha 11 yaşındayken bu meslekte çalışmak ve kendime tamamen dövme yaptırmak benim hayalimdi Dövme sanatçıları ile bir alışveriş  var. birbirimize dövme yapıyoruz ve ben de kendime dövme yapıyorum. Ne yazık ki, tam olarak ne harcadığımı söyleyemem” dedi. 
 
 
>