Hapis bile onu durduramıyor

Hapis+bile+onu+durduram%C4%B1yor
ABONE OL

Brezilya’da 19 yaşındayken hırsızlıktan cezaevine giren adam, ölüm makinesine dönüştü. Kana susamış adam, toplam 48 mahkumu öldürdü. Da Silva’nın asıl hedefi, eskiden üyesi olduğu cezaevi çetesi PCC’nin üyelerini öldürmek. Çünkü Da Silva, eski örgütünü mazlumları sömürmekle suçluyor.

Brezilya’da Marcos Paulo da Silva adlı mahkum, işlediği suçlarla ülke gündeminde. Henüz 19 yaşındayken yaptığı hırsızlık nedeniyle cezaevine konulan Silva, ıslah olmak yerine daha korkunç suçlar işlemeye başladı. Silva, içeride acımasız ölümlerden sorumlu bir suç örgütü lideri oldu. Cerol Fininho adında bir örgüt kuran Marcos Paulo da Silva, rakip çete üyelerini öldürmeye başladı.
 
Bu nedenle Silva’nın kaldığı cezaevi sık sık değiştirildi ancak bu da onu durduramadı. Lakabı ‘Lucifer’ yani ‘Şeytan’ olan adam, şu an 42 yaşında ve bu zamana kadar hapishanede 48 kişiyi öldürdü. Yetkililer işlediği suçlar nedeniyle 217 yıldan fazla ceza alan da Silva’yı gönderecek hapishane bulmakta zorlanıyor. Gittiği her hapishanede cinayete karışan azılı suçlunun 2011 yılında beş kişiyi birden öldürdüğü belirtiliyor
>