Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir? Mehmet Dinçerler ne iş yapıyor?

Başarılı şarkıcı Hadise, Kaan Yıldırım ile ilişkisini bitirdikten sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mehmet Dinçerler'in kim olduğu ise son dönemde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler'in oğlu olan Mehmet Dinçerler hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Hadise%E2%80%99nin+sevgilisi+Mehmet+Din%C3%A7erler+kimdir?+Mehmet+Din%C3%A7erler+ne+i%C5%9F+yap%C4%B1yor?
ABONE OL
 
1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO'sudur. Aynı zamanda Hacı Sayid'in kurucusu Burhan Dinçerler'in oğlu olan Mehmet Dinçerler, Hadise ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminde merak konusu oldu.
 
 
Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir? 
 
Mehmet Dinçerler aslen Gaziantepli Mehmet Dinçerler 30 yaşında ve Oğlak burcudur. 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO'sudur.
 
İş dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, Türkiye'de öncü konumunda. Türkiye'de Hacı Sayid'in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler'in oğludur.
 
Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid'in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti.
 
Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır. 
>