Gölde bulunan parlak taşları uzaylılar mı bıraktı?

Erik Rintamaki, Michigan’daki Superior Gölü çevresinde uzun süre boyunca suyun üzerinde yüzen küre benzeri UFO'ları görmeden önce karanlıkta parlayan kayalar keşfettiğini iddia ediyor.

G%C3%B6lde+bulunan+parlak+ta%C5%9Flar%C4%B1+uzayl%C4%B1lar+m%C4%B1+b%C4%B1rakt%C4%B1?
ABONE OL

Bir adam, hayatını değiştiren bir UFO görmeden önce bir gölde nasıl tuhaf parlayan kayalar bulduğunu açıkladı. Bir mücevher ve maden tüccarı olan Erik Rintamaki, ABD'nin Michigan eyaletindeki Superior Gölü sahilinde UV ışığı kullanarak kaya avındayken, yıkanmış kayalardan gelen garip bir parıltı fark etti.

Onları topladı ve Michigan Teknoloji Üniversitesi ve Saskatoon Üniversitesi'nden analistlere götürdü ve kayaların o kadar benzersiz olduğunu ve bölgede türünün ilk örneği olduklarını doğruladı.

2017'deki keşfiyle ilgili haberler hızla yayıldı ve diğerleri siteye akın etmeye başladı ve onu bir tur şirketi kurmaya yönlendirdi.
Ancak bir gece, bir grup kaşifle birlikte, 18 Ocak'ta Trail of the Saucers podcast'ine verdiği röportajda anlattığı, gökyüzünde şok edici bir keşif yaptılar. Erik, gece turunu 12 Haziran'da tamamladığını iddia etti. 2019’da saat 1 civarında, dört tur üyesi suda yüzen küre benzeri ışıklar gördüğünde.

Dedi ki: "Doğrudan Whitefish Point ve Superior Gölü'nün üzerinde suyun üzerinde uçan üç parlak turuncu ışık topu vardı.

"Bu küre benzeri ışıklar, uzun bir üçgene benzeyen bir oluşum içindeydiler. "Onları görmek için döndüğümde bir saniye sonra, küreler birbirleriyle konumlarını değiştirdiler ve sonra çok hızlı bir şekilde orijinal konumlarına geri döndüler.

"Sonra üç ışıktan biri sönecek ve bir saniye sonra diğer iki ışıktan biri kaybolan ışığın olduğu konuma hareket edecekti.

"Işıklar bunu sadece bir ışık kalana kadar yaptı ve sonra orijinal ışığın üstünde veya altında başka bir ışık belirdi. "Bu uzun bir süre devam etti."