Gain Tv nasıl izlenir? Gain Tv ücretli mi?

Gain+Tv+nas%C4%B1l+izlenir?+Gain+Tv+%C3%BCcretli+mi?
ABONE OL

Koronavirüs pandemisi döneminde yoğun ilgi gören dijital platformları artmaya devam ediyor. Bir çok popüler ismi bir araya getirecek olan Gain Tv 30 Aralık tarihi itibariyle yayın hayatına başlıyor.

30 Aralık itibariyle karşımıza çıkan GAİN, iOS ve Android uygulamaları üzerinden hizmet veriyor ve kişilere birçok yerli ve yabancı özel içerik sunuyor.
 
Dizi, belgesel, haber, müzik, yerli ve yabancı filmlerden eğlence programlarına kadar farklı alternatiflerin sunulduğu “GAİN”de, Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Engin Günaydın, Devin Özgür Çınar, Gaye Su Akyol, İlber Ortaylı, Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Keskin, Vedat Milor, Dolunay Soysert, MFÖ, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan, Muhammet Uzuner gibi isimler izleyiciyle buluşacak.
 
Gain Tv nasıl izlenir?
 
Son dönemde büyük bir ilgi gören dijital platforma bir yenisi eklendi. Gain Tv, 30 Aralık günü yayın hayatına başladı. 
 
Gain'in içerik kütüphanesi Apple Store ve Google Play Store'dan indirilebilen mobil uygulama aracılılığıyla izlenebiliyor.
 
Gain Tv ücretli mi?
 
Diziler, kısa filmler, mini belgesel serileri, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli-yabancı geniş bir yayın akışını Gain Tv ücretsiz hizmet verecek. 
 
>