Fotoşop değil gerçek! Korkunç deneyim

Deniz biyoloğu Kayleigh Nicole Grant, 9 yıldır dev köpekbalıklarıyla yüzerek inanılmaz bir adrenalin yaşıyor. Bu zamana kadar hiç köpek balıklarının saldırısına uğramadığını söyleyen grant, vahşi hayvanın bu konudaki kötü imajını yıkmak istiyor.

Foto%C5%9Fop+de%C4%9Fil+ger%C3%A7ek%21;+Korkun%C3%A7+deneyim
ABONE OL
1 / 5

Gördüğünüz kareler ne bir filmden sahne ne de photoshop… Tamamen gerçek.

2 / 5

Hawaii'de yaşayan 34 yaşındaki profesyonel köpek balığı dalgıcı Kayleigh Nicole Grant, boyları 3 buçuk metreyi bulan büyük beyaz köpekbalıkları ve kaplan köpekbalıklarıyla yüzme konusunda inanılmaz bir deneyime sahip.

3 / 5

Kendisini bir hamlede yutabilecek devasa hayvanlarla korkusuzca yüzen genç kadın, köpekbalıklarının kötü imajını yok etmek istiyor.

4 / 5

Bu devasa hayvanların bir canavar olmadığını söyleyen Grant, köpekbalıklarının insanlarla temas kurmaktan çekinecek kadar utangaç olduklarını ve saldırıların çok az yaşandığını savunuyor.

5 / 5

9 yıldır köpekbalıklarıyla yüzen Grant, köpekbalıklarıyla karşılaşanlara şu tavsiyeleri verdi: “Aniden sıçramamalı veya dikkat çekmemelisiniz. Sakin kalmak işin anahtarıdır. İdeal olan, hayvanla aranıza koyacak bir şey varsa koymanız” dedi.