Fitness sırları! Fotoğraflarda daha ince çıkma sırları!

Fitness gurusu, saniyelik farklarla çekilen fotoğraflarda insanların sosyal medyada nasıl ince çıktığını gözler önüne serdi.

Fitness+s%C4%B1rlar%C4%B1%21;+Foto%C4%9Fraflarda+daha+ince+%C3%A7%C4%B1kma+s%C4%B1rlar%C4%B1%21;
ABONE OL
Stefana Avara, sosyal medya paylaşılan fotoğrafların sahte olduğunun kanıtı olduğunu iddia ettiği saniyeler arayla enstantaneleri paylaşmak için TikTok'a gitti. Fitness fenomenin videoları milyonlarca görüntüleme aldı.
 
Instagram'da formda vücutlarını sergileyen çok fazla insan görmek, vücutlarımız hakkında biraz güvensizlik bırakabilir. Ancak bir fitness fenomeni, saniyeler arayla çekilen bir dizi enstantane ile sosyal medyanın sahte olabileceğinin kanıtını bize gösterdi. Daha sıkı bir fiziğe sahip olanların bile her zaman fotoğraflarında sanıldığı gibi mükemmel görünmediklerini gösteriyor.
 
@defining.fitness kullanıcı adı altında paylaşım yapan Stefana Avara, 870 bin TikTok takipçisine fitness hakkında bilgiler veriyor.
Kliplerde aynı siyah spor üstünü ve kırmızı puantiyeli şortu giyen Stefana, poz vermenin vücudunu nasıl tamamen değiştirebileceğini gösteriyor.
 
İlk videoda, fitness gurusu tek ayağına yaslanırken elini kalçasına koydu, "Sosyal medyanın sahte olduğunun kanıtı". Stefana'nın vücudu sıkılaşmış gibi görünüyor ve göğüs kafesi bile görülüyor. Ardından, sadece birkaç saniye içinde, fiziğini tamamen değiştiren daha rahat bir duruş sergiliyor.
 
Stefana bacaklarını birleştirdi, omuzlarını düşürdü ve kolunu yanına koydu. Bunu yaparak, daha az formda olduğu ortaya çıktı ve poz vermenin gücünü gösterdi.
 
 
>