Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Feyyaz Şerifoğlu oynadığı yapımlar?

Tv 8'de ekrana gelen O Ses Türkiye, 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel programı ile seyirci karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli isimlerin yer alacağı programda sevilen oyuncu Feyyaz Şerifoğlu da şarkı söyleyecek. Feyyaz Şerifoğlu hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Feyyaz+%C5%9Eerifo%C4%9Flu+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Feyyaz+%C5%9Eerifo%C4%9Flu+oynad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+yap%C4%B1mlar?
ABONE OL
Tv 8'de ekrana gelen O Ses Türkiye, 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel programı ile seyirci karşısına çıkıyor. Yılbaşı akşamı O Ses Türkiye'ye konuk olan isimler ise şöyle;Damla Sönmez, Ozan Akbaba Hazar Ergüçlü, Perihan Savaş, Gökçe Bahadır, Feyyaz Şerifoğlu, Berfu-Eser Yenenler, Merve Dizdar, Sabri Sarıoğlu, İlayda Alişan,Sarp Akkaya, Yasemin Sakallıoğlu, Cem Davran, Hande Baladın, Simge Aköz, Zeynep Avcı.
 
Feyyaz Şerifoğlu kimdir?
 
Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize'de dünyaya geldi. O Ses Türkiye yarışmasında katılan "Gidene" şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesini artıran Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu'da Tekstil Mühendisliği mezunudur.  Feyyaz Şerifoğlu, 2014 yılında Behzat Gerçeker öncülüğünde Enbe Orkestrası ile başladığı kariyer yolculuğuna birçok ünlü sanatçıyla sahne hayatına devam etti. Ajda Pekkan'ın Harbiye Açıkhava, Bostancı Gösteri Merkezi, Antik Tiyatro ve önemli organizasyonlarında vokalistlik yaptı.
 
>