Evli adam, sevgilisine düğün yaparken yakalandı!

Evli+adam,+sevgilisine+d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn+yaparken+yakaland%C4%B1%21;
ABONE OL

Zambiya’da “Şehir dışına gidiyorum” diyerek evden çıkan Abraham Muyunda isimli adam, yasak aşk yaşadığı sevgilisiyle evlenirken karısına yakalandı... Afrika ülkesi Zambiya’da yaşanan olay hayrete düşürdü...

Abraham Muyunda isimli adam sabah evden çıkarken eşine iş gereği şehir dışına çıkacağını ve birkaç gün gelemeyeceğini söyledi. Abraham, evden çıkıp sevgilisi ile nikah töreninin yapılacağı kiliseye sırtında bebeği ile gitti. Abraham’ın eşinin kulağına sevgilisi ile nikah töreni yaptığı dedikoduları gelince, eşi koşarak kiliseye gitti. Kocası ve sevgilisini damatlık ve gelinlik içinde gören eşi, “Nikahı durdurun, orada duran adam benim kocam” diye bağırdı.

BİR ANDA ŞOK YAŞADI

Bir anda karısını karşısında gören Abraham yaşadığı şok nedeniyle ellerini yanaklarına götürdü. Gelin ise olay karşısında hiç tepki göstermedi. Abraham’ın eşi, ağır hakaretlerde bulunduktan sonra sinirli bir şekilde nikahı kıymakta olan papazın yanına doğru giderek, “Bu adam benim kocam. Boşanmadık” dedi. Kadın, kocası ile tartışmadığını, iyi geçindiklerini, böyle bir olayın neden meydana geldiğini bilmediğini söyledi. Gelinin Abraham’ın evli olduğunu bildiği halde kendisi ile evlenmeyi kabul ettiğini açıklandı.

>