Ev taşımacılar daha fazla para alabilmek için kadını kamyonun arkasına kitledi!

Görüntülerde, ücretle ilgili bir tartışma sırasında bir kadın hala içerideyken, bir nakliyecinin minibüsün arkasını kapattığı görülüyor. Kadının eşyalarını rehin tuttuğu ve sözleşmede belirtilenden daha fazla para vermesinin söylendiği iddia etti.

Ev+ta%C5%9F%C4%B1mac%C4%B1lar+daha+fazla+para+alabilmek+i%C3%A7in+kad%C4%B1n%C4%B1+kamyonun+arkas%C4%B1na+kitledi%21;
ABONE OL

Öfkeli bir kadın, bir nakliye şirketi çalışanının nakit olarak fazladan para istediğini ve ev arkadaşını bir minibüsün arkasına kilitlediğini söylüyor. 11 Ocak Salı günü yayınlanan bir videoda Sam @followyourflow, New Orleans'taki yeni evinde yolun kenarına park etmiş, içi mobilya dolu açık bir minibüs gösteriyor. Ev arkadaşı, kamyonun arkasında duran bir adamla konuşurken, diğer arkadaşı şöyle diyor, "Bu onun eşyaları! Onun eşyalarına el koyamazsın!" Daha sonra iki kadın, nakliyecinin onu tutmaya hakkı olmadığını savunarak içeriye bir şilte almaya başlar. Aniden, adam minibüsün arka kapısını indirir, böylece kadın içeride "kilitlenir" ve ona "psiko" diyen arkadaşlarını öfkelendirir. "Birini kamyona kilitleme, dalga mı geçiyorsun?" Bağırıyor. "Açıyorsun. Kesinlikle hayır." Nakliyeciler kapıyı açar ve oda arkadaşı araçtan iner ve Sam ve arkadaşı polisi arayacaklarını söylerler. Sam'e göre, polis bir buçuk saat sonra geldi ve arkadaşını kamyona kapatan adam sahte hapisle suçlandı.

Nakliye şirketi mobilyaların beklenenden daha ağır olduğunu söylediğinde zaten bir tahmin ve ek para ödediklerini iddia ediyor. Arkadaşının New York merkezli G & M Moving and Storage Corp şirketi ile bir sözleşme imzaladığı ve ücretleri kabul ettiği iddia edildi, ancak videodaki adam daha sonra daha fazla paraya ihtiyacı olduğunu veya onlara eşyalarını vermeyeceğini söyledi.

>