Eski prenses ölü bulundu! Mide bulandıran iddialar öne sürmüştü!

Katar Prensi Abdülaziz bin Halife Al Sani'nin eski eşi Kasia Gallanio, aşırı doz uyuşturucu yüzünden ölmüş halde bulundu. Eski prensesin, Prens Al Sani ile ilgili “Çocuklarımı taciz ediyordu” iddiası sonrası hayatını kaybetmesi bazı şüpheler uyandırdı.

Eski+prenses+%C3%B6l%C3%BC+bulundu%21;+Mide+buland%C4%B1ran+iddialar+%C3%B6ne+s%C3%BCrm%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC%21;
ABONE OL
1 / 6

Katar prensi Abdülaziz bin Halife Al Sani'nin 3. eşi Kasia Gallanio’ya kızlarından biri ulaşamayınca polisle iletişime geçti. İspanyol polisi, Gallanio’nun Marbelle kentinde bulunan evine girdiklerinde 45 yaşındaki kadının cansız bedeniyle karşılaştı.

2 / 6

3 çocuk annesi Gallanio’nun aşırı dozda uyuşturucudan hayatını kaybettiği belirlendi.

3 / 6

Kasia Gallanio’nun, “Eski kocam çocuklarımıza uygunsuz dokunuyordu” iddiasından sonra hayatını kaybetmesi, cinayet şüphelerini de beraberinde getirdi.

4 / 6

Yetkililer, eski prensesin vücudunda herhangi bir yara ve darp izi olmadığını söyledi. Genç kadının sinir krizleri geçirdiği ve birkaç aydır hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

5 / 6

Gallanio yakın bir zamanda verdiği röportajda, “Küçük kızımın benimle konuşmasına izin verilmiyor, bu beni son derece üzüyor çünkü babasından çok fazla maddi şey alıyor. Bu manipülasyon ve şantaj. Vücudumun bir parçası eksik gibi” demişti.

6 / 6

Katarlı yetkililer, Polonya asıllı Kasia Gallanio’nun korkunç iddialarını yalanlamıştı.