Eski mankenden Adnan Oktar hakkında bomba açıklamalar!

Eski+mankenden+Adnan+Oktar+hakk%C4%B1nda+bomba+a%C3%A7%C4%B1klamalar%21;
ABONE OL

Eski manken Ebru Şimşek, 1075 yıl hapse mahkum edilen Adnan Oktar hakkında bomba açıklamalar yaptı.

Ebru Şimşek, kendisi 1075 yıl, “Bana benzetti” dediği Kedicikler’i 9’ar yıl ceza alan Adnan Oktar’dan çok çektiğini söyledi.

CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ

Silahlı Suç Örgütü Davası’nda yargılanan Adnan Oktar’ın toplam 1075 yıl hapis cezasına çarptırılmasının yankıları hala devam ederken, mağdurlardan Ebru Şimşek’in açıklamaları gündeme bomba gibi düştü! Kanal D’de yayınlanan ve sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına bağlanan eski manken, suç örgütü hakkında ses getirecek açıklamalar yaptı.

Şimşek, “Adnan Oktar beni bir programda sunucu olduğum dönemde buldu. Müridi aracılığıyla benimle iletişime geçti” dedi.

KEMAL SUNAL’DAN DESTEK

Şimşek, başına gelenleri şu ifadelerle anlattı: “Müridlerinden biriyle flört ediyordum. Sonra o eve gittim. O arada içeceğime ilaç katıp uygunsuz görüntülerimi çektiler. Ardından Oktar bana ‘Pijamalarını da al, gel bu evde yaşa’ dedi ama kabul etmedim. Yıllarca bana şantaj yapıldı ve hakkımda 350 dava açıldı. Adnan Oktar Kedicikler’i estetiğe zorladı. Beni takıntı haline getirmiş, bana benzeyemeyenleri dövüyormuş. Bunlarla mücadele ettiğim sürece ailemin dışında yalnızca Kemal Sunal yanımdaydı.”

>