Eski FBI ajanından şok sözler!

Eski FBI Ajanı, Demokrat Partililerin, ABD Başkenti isyanı sırasında olayları körüklediğini iddia etti.

Eski+FBI+ajan%C4%B1ndan+%C5%9Fok+s%C3%B6zler%21;
ABONE OL
Eski FBI Özel Temsilcisi ve muhbir Coleen Rowley Sputnik'e verdiği demeçte, Demokrat Parti ve ana akım medyanın 6 Ocak'ta ABD Başkentine yönelik saldırıdan tam siyasi avantaj elde etmek için ellerinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi.
 
Rowley, "Demokratlar, olayı kendi avantajlarına dönüştürmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar ve muhtemelen siyasi puanlar elde etmede bir miktar başarılı olduklarını iddia edebilirler, ancak bununla ne kadar ileri gidebileceklerini göreceğiz" dedi.
 
Salı günü, eski Başkan Donald Trump, Demokrat liderliğindeki bir kongre panelinin geçen yıl Başkente düzenlenen saldırıya ilişkin soruşturmasını tırmandırması üzerine 6 Ocak'taki basın toplantısını iptal ettiğini duyurdu. Trump, "6 Ocak Seçimsiz Demokratlar Komitesi, iki başarısız Cumhuriyetçi ve Sahte Haber Medyasının toplam önyargısı ve sahtekarlığı ışığında" toplantıyı iptal ettiğini söyledi.
 
Rowley, Amerikan demokratik kurumlarındaki gururunu zedelese de isyanın fırtınasının kalıcı bir etkisi olacağından şüphe duyduğunu söyledi.
 
En başından beri basının duruma ilişkin algıları alevlendirmeye yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi.
 
Rowley, "Ana akım medya, sürekli olarak en tuhaf ve aşırı unsurları, örneğin manda kürkü ve boynuzlarıyla süslenmiş çok renkli 'Şaman'ı seçerek iyi bir iş çıkardı, böylece protestocuların çılgın görünmesini sağladı" dedi.
Dahası, Meclis’in içine girenlerin çoğu, yargıçlar tarafından uzun hapis cezasına çarptırıldı. Bu nedenle Rowley, yakın gelecekte benzer olayları öngöremeyeceğini söyledi.
 
>