Emniyet kemerini tak diyen hostesi yumrukladı

ABD’li kadın emniyet kemerini takmasını söyleyen uçuş görevlisini 'yumrukladı'

Emniyet+kemerini+tak+diyen+hostesi+yumruklad%C4%B1
ABONE OL
California, Antelope'den Vyvianna Quinonez, biri ciddi bedensel yaralanmayla sonuçlanan saldırı ve diğeri uçuş ekibine müdahale olmak üzere iki suçla suçlandı.
 
Emniyet kemerini bağlamayı ve yemek masasını koymayı reddettikten sonra bir uçuş görevlisini yumruklamakla suçlanan bir kadın, federal mahkemede saldırıyla suçlandı.
 
 
Sacramento yakınlarındaki Antelope'den Vyvianna Quinonez, biri ciddi bedensel yaralanmayla sonuçlanan saldırı ve diğeri bir uçuş ekibine müdahale etmek olmak üzere iki suçla suçlandı.
 
Mahkeme belgeleri, suçlamaların 23 Mayıs'ta Sacramento Uluslararası Havalimanı'ndan San Diego Uluslararası Havalimanı'na Southwest Airlines 700 sefer sayılı uçuşunda meydana gelen bir olayla ilgili olduğunu
gösteriyor.
 
 
Suçlama belgesi, S.L. adlı bir uçuş görevlisine yönelik iddia edilen şiddetli bir saldırıya yol açan anları detaylandırıyor.
 
İddiaya göre emniyet kemerini bağlamayı ve tepsideki masasını saklamayı reddetti ve havayolunun bunun Covid maskesiyle bir ilgisi olmadığını söylemesine rağmen, tanıklar bunun da tartışmanın bir parçası olduğunu söylüyor.
 
 
Mahkeme dosyasında "Quinonez SL'yi cep telefonuyla çekmeye başladı" yazıyor.
 
>