Elon Musk-Twitter kavgası: Şirket CEO'suna 'dışkı' emojisi yolladı

Elon Musk'ın Twitter'ı satın alma süreci şirket yöneticileriyle sosyal medyada tartışmalarla sürüyor. Musk, sahte hesaplarla ilgili açıklama yapan Twitter CEO'suna yanıt olarak 'dışkı' emojisi yolladı.

Elon+Musk-Twitter+kavgas%C4%B1:+%C5%9Eirket+CEO%E2%80%99suna+%E2%80%99d%C4%B1%C5%9Fk%C4%B1%E2%80%99+emojisi+yollad%C4%B1
ABONE OL

Twitter'ı satın almak için 44 milyar dolarlık teklif veren ABD'li milyarder Elon Musk'ın 13 Mayıs'ta "Twitter anlaşması askıya alındı" açıklamasıyla duyurduğu kriz büyüyor.

Musk'ın Twitter'da mevcut sahte hesapların dört kat daha fazla olduğunu ve bu nedenle şirketle anlaşmanın gözden geçirileceğini duyurmasının ardından Twitter CEO'su Parag Agrawal açıklama yaptı. Agrawal, Twitter hesabından "Spam hakkında konuşalım" diyerek yaptığı açıklamada her gün sayısız sahte hesapla uğraştıklarını ifade etti.

SAHTE HESAPLARLA MÜCADELEMİZ İYİ" DEDİ, DIŞKI EMOJİSİNİ ALDI

Şirketin spam hesaplarla mücadele kabiliyetinin "iyi olduğunu" savunan Agrawal, her gün yarım milyondan fazla spam hesabını askıya aldıklarını ve her hafta spam olabileceğinden şüphelenilen milyonlarca hesabı kilitlediklerini kaydetti. Spam hesapların sofistike ve yakalanması zor olduğuna işaret eden Agrawal, bununla mücadelenin "inanılmaz dinamik" olduğunu belirtti.

Agrawal'ın tweetine cevap veren Musk, sadece dışkı emojisi gönderdi.