Elon Musk'ın başı kedilerle dertte! Çok büyük zarara uğradı!

Elon Musk'ın başına yeni bela: Evcil kediler!

Elon+Musk%E2%80%99%C4%B1n+ba%C5%9F%C4%B1+kedilerle+dertte%21;+%C3%87ok+b%C3%BCy%C3%BCk+zarara+u%C4%9Frad%C4%B1%21;
ABONE OL
SpaceX’in internet uydu alıcıları, kedileri kendine çekiyor ve insanların internet erişimini kesiyor. Elon Musk'ın süper hızlı Starlink geniş bandı beklenmedik bir sorunla karşılaştı: evcil kediler. Kullanıcıları SpaceX'in internet hizmetine bağlamak için evlerine kurulan uydu çanaklarının, ekipmanın sıcaklığından etkilenen kedi sürülerini çektiği bildiriliyor.
 
Twitter'da, muhtemelen soğuk havalarda ısınmak için karda açık hava uydu çanağının üstüne toplanmış çok sayıda kedinin fotoğrafları yayınlandı.
 
Starlink uydu çanakları, soğuk havalarda onları kar ve buzdan temizlemek için tasarlanmış, kendi kendine ısınan bir kar erime moduna sahiptir.
 
Görünüşe göre kediler bunu çözdüler ve dondurucu dış hava sıcaklıklarına rağmen sıcak bir uydu çanağının, rahat bir şömineden daha iyi bir seçenek olduğuna karar verdiler. Görüntüleri paylaşan Twitter kullanıcısı Aaron Taylor, "Beni en çok şaşırtan şey bu. Su, mama ve sıcak ev kedileri bile 25°C’de Starlink çanağına oturmaya karar veriyorlar. Güneş batınca evlerine dönüyorlar."
 
 
>