Düğünde şaka can aldı!

24 yaşındaki akıl hastası adam, babasının şakasına öfkelendikten sonra düğünde öldü.

D%C3%BC%C4%9F%C3%BCnde+%C5%9Faka+can+ald%C4%B1%21;
ABONE OL
Kerry Morgan, babasının bir düğün resepsiyonunda söylediği bir şaka üzerine "sinir krizi" geçirdi ve akrabaları, babasına saldırmasını engellemeye çalışırken öldü. 
 
Bir soruşturmaya göre, içkili bir düğün resepsiyonunda arkadaşlarının onu "sakinleştirmeye" çalışması sonucu bir adam öldü. 
 
Olayın güvenlik kamerası görüntüleri, Kerry’nin babası Melvyn Morgan'a saldırığını doğruluyor. Melvyn uzaklaşırken diğer oğlu Kelvin araya girdi.
 
Kıdemli adli tabip Caroline Saunders, Kelvin'e babasını korumak istediği için müdahale edip etmediğini sorduğunda Kelvin, "Kesinlikle" yanıtını verdi.
 
 
Bayan Saunders devam etti: "Ellerin Kerry'nin boğazında ya da yakınında var, öyle değil mi? Ellerinin onun boynunda olduğunu hatırlıyor musun?"
 
Wales Online'ın haberine göre Kelvin, kardeşinin boynuna herhangi bir baskı uygulamadığını söyledi. Bunu yapmadan Kerry'yi dizginleyebildiği için buna gerek olmadığını da sözlerine ekledi.
 
Kerry'nin ölümünden yaklaşık bir yıl önce birkaç farklı antidepresan denediğini söyledi. İlaç kullanırken alkol almasıyla ilgili uyarıların farkında olduğu belirtildi.
 
>